Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Katarina30

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Jak nie stracić czasu w kolejce do lekarza?
« dnia: Sierpnia 21, 2014, 04:40:55 pm »
Wystarczy w niej nie stać.
Od tego, by nie czekać w kolejce, nie wydzwaniać do przychodni i nie pieklić się na rejestratorkę, jest internet. Tak jak za pomocą paru kliknięć zamawiamy ulubioną pizzę, tak teraz rejestrujemy się do lekarza. Szybko i bez stresu. W razie zmiany planów nie trzeba dzwonić do naszego specjalisty i przepraszać za zawracanie głowy, wystarczy odkliknąć rejestrację. Proste, prawda?  8)
Niektórzy jeszcze nie wierzą, że można sobie w ten sposób uprościć życie. Targają siaty z zakupami, choć niektóre sklepy umożliwiają dowóz kupna do domu. Po co?
Ja rejestruję się online i mam przeczucie, że niebawem będzie to zupełnie naturalne. Nie mam nic przeciwko ;)
Opłaca udzielać się na forach, bo można z nich wynieść naprawdę przydatne linki http://medmemo.pl/ . Jeśli znacie lepszą stronę, na której możemy znaleźć dobrego lekarza i umówić się online na konsultację, dzielcie się!  8)

2
Problemy z soczewkami / Odp: soczewki kontaktowe kolorowe-problemy
« dnia: Sierpnia 21, 2014, 04:26:10 pm »
Czy nie ma zdrowotnej różnicy między soczewkami kolorowymi a zwykłymi? Czy wykonane są z tych samych materiałów? Czy np. kolorowe są twardsze?

3
Problemy z soczewkami / Odp: Czy można spać w soczewkach kontaktowych?
« dnia: Sierpnia 21, 2014, 04:19:27 pm »
Ale po co w ogóle w nich spać? :P Soczewki są w porządku, ale kiedy nie trzeba ich nosić, to nie ma sensu narażać się na infekcję. W czasie snu oko powinno być swobodne. Jestem zwolenniczką korzystania z soczewek zamiennie z okularami w ciągu dnia oraz preferuję spanie na ślepca ;)

Strony: [1]