Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Themoon

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Soczewki pieką
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 07:00:40 pm »
Witam. Mam 20 lat i od kilku lat noszę soczewki. Jednak jedyne soczewki które mi pasują(bo praktycznie ich nie czuje) po jakimś czasie mnie pieką więc noszę je sporadycznie(1-2 w tyg).
Te soczewki to acuvue trueeye i są to najlepsze soczewki jakich do tej pory próbowałem. W z związku z tym mam kilka pytań. Czy jest to dopuszczalne, że kiedy je ubieram tam raz czy dwa w tygodniu to mnie pieką i raczej nic złego mi się nie stanie? Czy jeśli te soczewki mnie pieką to znaczy że mam zespół suchego oka? Chciałbym to wiedzieć bo planuje korektę laserową a wiem że jest to jedno z przeciwwskazań. I ostatnie pytanie, czy miał ktoś podobny problem z soczewkami i jeśli go rozwiązał to jak? Lekarz polecał mi oasysy lecz w nich jest podobnie a wg mnie trueye są wygodniejsze i do tego jednodniowe. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.  ;)

Strony: [1]