Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kozi97

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Odp: Białe grudki
« dnia: Maj 02, 2016, 10:38:00 am »
Może i racja, ale dziwi mnie fak, że przedtem taki problem nie występował i pojawił się dopiero teraz no ale dobrze, zastosuje się do rady i jeśli problem się pojawi znowu to odezwę się ponownie.

Dziękuję i pozdrawiam :)

2
Problemy z soczewkami / Odp: Białe grudki
« dnia: Maj 02, 2016, 09:36:44 am »
Z rana przeplukuje oko wodą, potem soczewki z pojemniczka wkładam do oka, jeśli są jakieś problemu to płukam je dodatkowo w płynie, przed snem zdejmuje je i wkładam do świeżego płynu, zawsze tak robiłem już od jakiegoś roku.

3
Problemy z soczewkami / Białe grudki
« dnia: Maj 01, 2016, 08:56:21 pm »
Witam

Mam problem z moimi soczewkami miesięcznymi. Mianowicie chodzi o to, że już po raz drugi na prawej soczewce tworzy mi się swego rodzaju biała grudka/kamyczek. Próbowałem to coś ściągnąć opuszkiem palca, spłukać płynem lecz nic to nie daje, grudka pozostaje na tym samym miejscu i strasznie drażni przy mruganiu lub gdy znajduje się pod powieką. Za pierwszym razem myślałem że to z powodu ich terminu bo soczewka miała już miesiąc ale za drugim razem zdarzyło się to już po 10-15 dniach.

Jakieś porady? Wskazówki? Może dbam nie tak jak trzeba o soczewki? Czym to może być spowodowane?

Strony: [1]