Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - SweetPrincess19

Strony: [1]
1
Soczewki kolorowe / Soczewki ICE BLUE
« dnia: Marca 17, 2013, 11:22:59 am »
Cześć! Dziś przegladając neta natknęłam się na te oto soczewki. : http://allegro.pl/kolorowe-soczewki-ice ... 01673.html Sadzicie ze dobre czy pic na wode :mrgreen: ?? :twisted:  Sadzicie ze jak ktoś ma zielone oczy a ich srednica to az 8,8 to mój naturalny kolor niebedzie przebijał wcale albo tylko troche jak na tym zdjeciu?

2
Soczewki kolorowe / Soczewki Big Eyes.
« dnia: Marca 17, 2013, 08:45:28 am »
Siemka. Mam do Was pyatnie. Czy to prawda ze jezeli dobiezre się wiekszą krzywiznę to soczewki nie beda przebijały mojego naturalnego koloru? Dodam ze aktualnie mam soczewki o parametrach 8,6 i 14.0 Czy jezeli kupilabym np 8,7 i 13,6 lub 14,0 tO wtedy moje oczy bedą całe błekitne i nic nie baedzie mi przebijać?

3
Problemy z soczewkami / Kolorowe soczewki.
« dnia: Marca 17, 2013, 08:41:53 am »
Witam! Od jakiegoś miesiąca noszę kolorowe soczewki kontaktowe powiększające oczy Big Eyes. I kiedy je sciagam zauwazyłam ze moja teczówka po nich jaśnieje. Czy to normalne? Mam ciemnozielone oczy a po soczewkach moje oczy zmieniają barwe na jakby jasniejszą. Dodam ze nie jest to mój wymysł gdyz nawet moi znajomi dostrzegli ten strzegół. Moje naturalne oczy to ciemnozielone. Innych rzeczy po noszeniu soczewek nie zuwazylam. Nosze zerówki, nie bola mnie oczy, nie są zaczwerwienione, nie widzę gorzej. Czy powinnam się zatem martwić?

Strony: [1]