Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Don Gaju

Strony: [1]
1
Soczewki korekcyjne sferyczne / DYM PAPIEROSOWY
« dnia: Grudnia 25, 2008, 08:01:42 pm »
Witam, interesuje mnie jak szkła działają na ludzi palących i na dym, np. jeśli jesteśmy w miejscu gdzie palone są papierosy ?

2
Soczewki korekcyjne sferyczne / SZKIEŁKA A WIATR
« dnia: Listopada 01, 2008, 08:26:15 pm »
Witam ;) Zacząłem nosić soczewki w wakacje. Przez pierwsze 15 dni nosiłem jednodniowe Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable. Okulistka powiedziała, że jak będzie ok to mogę nosić np. miesięczne. Wtedy to kupiłem u optyka miesięczne Soflens 59 SofLens comfort. Wszystko było w porządku, lecz gdy jeździłem na motorze (a jeździłem naprawdę dużo dziennie po kilka godzin) czułem, że moje oczy są troszkę podrażnione i troszkę bywały czerwone, lecz rano nie było już nic czuć i wszystko ok..

Czasami, gdy bywały dni wiatrzyste też mi tak jakby powiewało w oczy i też czułem, że są troszkę podrażnione.

MNIEJSZA O TO..

Dość niedawno kupiłem na stronie www.szkla.com soczewki PURE VISION. Po tygodniu chodzenia zaczęły mi się robić troszkę czerwone oczy. Po kilku dniach gdy byłem na wyjeździe musiałem po prostu wrócić, ponieważ nie mogłem wytrzymać. Moje oczy były czerwone jak u jakiegoś ćpuna. Była to niedziela, rodzice zabrali mnie prywatnie do okulistki do domu. Okazało się, że mam jakąś infekcję i na 2 tygodnie musiałem się pożegnać z soczewkami. Leczyłem oczy kroplami OKACIN i jakimś żelem do naprawiania rogówki czy coś takiego. Po 2 tygodniach mi przeszło było wszystko ok. Po kilku dniach noszenia znowu zacząłem czuć częste podrażnienie w oczach, boje się, że znowu mi się wda jakaś infekcja.

Może powinienem rzucić PURE VISION i powrócić do soflens 59 ? Poradźcie...

Pozdrawiam

Strony: [1]