Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - paulisiiaa

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Co to są soczewki ... ?
« dnia: Sierpień 22, 2010, 05:42:37 pm »
Co to sa soczewki korekcyjne sferyczne, progresywne i toryczne. Prosze ... powiedzcie mi jaka jest między nimi róznica ;)

2
Soczewki progresywne i toryczne / Z jednodniowych na miesieczne
« dnia: Sierpień 22, 2010, 05:35:39 pm »
,Miałam soczewki jednodniowe 1 Day ACUVUE TruEye. Postanowilam że zacznę nosić miesięczne i kupiłam sobie iWear XR Comfort. W tych jednodniowych mialam: Moc: - 2,25 , Średnica: 14,2 , Promień krzywizny: 8,5 . A w miesięcznych wszystko mam tak samo tylko że promien krzywizny jest 8,6 (a nie 8,5 - tak jak bylo w jednodniowych) Wygodnie mi sie chodzi w tych miesięcznych ale zastanawiam się czy to nie szkodzi moim oczom że najpierw miałam 8,5 a teraz mam 8,6. Ja się tak bardzo nie znam i nawet nie wiem co to jest ten promien krzywizny xD ale martwie sie czy wszystko jest OK. ... choc mi sie wydaje że tak. Wygodnie mi było, jest i mam nadzieje że będzie ;))) ... Prosze o odpowiedz czy to robi jakąś róznice .... ;)

3
Soczewki progresywne i toryczne / Soczewki miesięczne
« dnia: Sierpień 21, 2010, 06:26:54 pm »
Mam pytanie co do soczewek miesięcznych: Soczewki Air Optix Aqua 3szt. Ciba Vision są na miesiąc i pisze ze jest tam 3 sztuki. No czyli że jak? .... Jak mają mi wystarczyć 3 soczewki na miesiąc???

Strony: [1]