Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mikka

Strony: [1]
1
Płyny pielęgnacyjne / Odp: Długa praca przed komputerem
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:19:30 pm »
Tak, sam dużo pracuje z komputerem, ale powłoka wspominana wyżej naprawdę pomaga!

Potwierdzam, na oczach nie warto oszczędzać, więc najlepiej kupić soczewki, które mają połączenie powłoki antyrefleksyjnej (AR) z powłoką antyelektrostatyczną (EMI). Zapobiega ona gromadzeniu się wokół oczu cząstek kurzu (nośników alergenów) i ich przyleganiu do powierzchmi soczewki. W efekcie przeciwdziała nadmiernemu wysychaniu filmu łzowego, co wpływa na lepszy komfort nawet podczas długotrwałej pracy.

2
Pierwsze kroki / Odp: Soczewki, a jazda samochodem
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:12:39 pm »
Pewnie jest to indywidualna sprawa (każdy ma inaczej), ale ja nie potrafię się w okularach poruszać - ani pieszo ani samochodem. Jedynie w domu, gdy muszę to je zakładam.

3
Soczewki progresywne i toryczne / Odp: Czyżby koniec z soczewkami?
« dnia: Wrzesień 23, 2016, 09:49:45 am »
Późno te wiadomości do Was dochodzą  :P

4
Pierwsze kroki / Odp: olej i soczewki
« dnia: Sierpień 13, 2016, 04:50:31 pm »
Nie powinno zaszkodzić soczewkom. Nie wiem, jak niechlujnie trzeba by wykonywać olejowanie włosów, żeby olej dostał się do oka i miał styczność z soczewką.

5
Problemy z soczewkami / Odp: Jak nie stracić czasu w kolejce do lekarza?
« dnia: Sierpień 13, 2016, 04:45:51 pm »
Teraz większość przychodni wprowadziło możliwość rejestracji do lekarza przez internet, jednak zauważyłam taką prawidłowość, że w takim przypadku zawsze wyznaczają późniejszy termin, niż kiedy rejestrujemy się osobiście lub telefonicznie.

Strony: [1]