Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Grevi

Strony: [1]
1
Soczewki korekcyjne sferyczne / Odp: Krzywizna soczewki i jej średnica
« dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:51:04 am »
Cóż, na szczęście jestem facetem i makijaż u mnie odpada więc jeden problem z głowy. A co do rozwoju bakterii to zdążyłem zauważyć ponieważ po 5-cio dniowym noszeniu od rana do wieczora oczy znowu zaczęły się zaczerwieniac więc od niedawna stosuje dzień ulgi dla oczu.

A co do miesięcznych to jak wygląda dostępność soczewek silikonowo-hydrozelowych o BC=8,4 i DIA=14? Ogólnie zdążyłem zauważyć, że same te właściwości są mało dostępne na rynku w soczewkach z dłuższym terminem niż 2 tyg.

2
Soczewki korekcyjne sferyczne / Odp: Krzywizna soczewki i jej średnica
« dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:51:03 pm »
Chciałbym zmienić soczewki na kwartalne i te wydawały się najbardziej odpowiednie. Lokalne marże są przerażające więc oczywiście zakup przez Internet. Zna może Pani jakieś soczewki kwartalne o najbardziej zbliżonych właściwościach do Acuvue Oasys?

3
Soczewki korekcyjne sferyczne / Krzywizna soczewki i jej średnica
« dnia: Wrzesień 12, 2016, 10:05:56 pm »
Witam. Pisze tutaj ponieważ chciałbym się dopytać jaki wpływ na działanie soczewki (jak i przyjmowanie jej przez oko ) mają dwie wartości wymienione w tytule. Mam na recepcie (ot coś jak karta klienta) wpisane BC=8.4, DIA nie mam wpisanego Ale z soczewek próbnych (marka I model) wyczytałem, ze ich DIA to 14mm. Czy jeśli bym kupił soczewki BC=8,6 i DIA=14,2 poczulbym jakas różnice pomiędzy nimi? A jeśli już musiałbym zamawiać o takich samych parametrach to czy firma SofLens 38 byłaby odpowiednią? Aktualnie posiadam Acuvue Oasys.

Strony: [1]