Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KasiaZ

Strony: 1 ... 3 4 [5]
61
Soczewki korekcyjne sferyczne / Re: czym różni się krzywizna 8.7 od 8.6?
« dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:37:26 pm »
Witam. Każdy Producent produkuje w różnych parametrach soczewki kontaktowe są to parametry: krzywizna i średnica. O co chodzi z krzywizną......jest to istotny czynnik przy zakupie soczewek, gdyż związany jest z wielkością soczewki, jej rotacją w oku. Im większa krzywizna tym większa soczewka, która nie zawsze każdemu pasuje na oku. Przed zmianą krzywizny na niższą radzimy wpierw konsultację z lekarzem okulistą lub ze specjalistą który dobiera soczewki kontaktowe aby udzielił w tej kwestii fachowej porady. Tym bardziej że jeśli chodzi o soczewki kolorowe to należałoby wcześniej przez zakupem skonsultować się z lekarzem w tej kwestii. Pozdrawiam

62
Soczewki korekcyjne sferyczne / Re: OPTIX A OPTIX AQUA
« dnia: Październik 26, 2009, 03:07:24 pm »
Witam. Soczewki Air Optix Aqua są nowszą generacją soczewek Air Optix 02. Nowsza wersja soczewek zawiera dodatkowo Aqua, aby oko nie było suche podczas noszenia. Natomiast 02 będą niebawem wycofywane z rynku. Producent Ciba Vision zaleca aby przejść na nowszą wersje czyli Air Optix Aqua.

Strony: 1 ... 3 4 [5]