Autor Wątek: Pure Vision  (Przeczytany 4023 razy)

anitasz30

• Newbie
  • *
Pure Vision
« dnia: Luty 17, 2009, 12:55:13 pm »
Dzien dobry:)
Na poczatek chcialabym sie ze wszystkimi serdecznie przywitac, jestem tu osoba nowa ale mysle ze bede bywac dosyc czesto:) Mam na imie Anita. Mam prosbe do uzytkownikow soczewek Pure Vision - o opinie o tym produkcie. Czy jestescie zadowoleni, czy nie macie zadnych problemow z oczami przy noszeniu tych soczewek w trybie ciaglym itp. Ja osobiscie nosze soczewki od paru lat.Z miesiecznych soczewek najlepsze jak dotad byly dla mnie wlasnie soczewki B&L. Nosilam rowniez jednodniowe (innych firm - Acuvue i Focus) - i przyznam ze takie faktycznie sa najlepsze dla oczu - ale niestety sa drogie :( Dlatego chcialabym sie dowiedziec mozliwie jak najwiecej o Pure Vision - z opisu wynika ze sa naprawde dobre. Aha, czy ktos decydowal sie na zakup soczewek bez konsultacji z lekarzem? :) Bo przyznam , ze w dobie wszechobecnych sklepow internetowych z soczewkami po prostu kusi czlowieka zeby kliknac i zamowic:) U okulisty bywam mniej wiecej raz na rok i czasami sie zdarza, ze mam problemy z oczami - bo jestem niestety alergikiem:( Pozdrawiam wszystkich cieplutko ze snieznego Krakowa:)
Anita
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez anitasz30 »

Don Gaju

• Newbie
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2009, 11:16:34 am »
Moje oczy nie akceptują ich. Nigdy więcej ich już nie kupie.  :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Don Gaju »

aniula

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2009, 10:30:02 am »
Cześć Anita na forum było już co nieco o Pure Vision i o innych soczewkach typu Night&Day, poczytaj sobie trochę a może nasuną Ci się konkretne pytania. Ilu użytkowników Pure Vision tyle opinii, a dopasowanie soczewek to kwestia indywidualna. Jak nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć jakie są dla Ciebie, a są godne polecenia. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez aniula »