Autor Wątek: termin wymiany soczewek  (Przeczytany 6021 razy)

lidasz

• Newbie
  • *
termin wymiany soczewek
« dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:03:50 pm »
Czy należy trzymać się ściśle określonego terminu wymiany soczewek?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Maro

• Newbie
  • *
Re: termin wymiany soczewek
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:07:13 pm »
Ja przekraczam o zazwyczaj 10 dni i żyję :P

lidasz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:37:30 am »
a ja zamówiłam soczewki 28.05, tego samego dnia przelałam pieniądze, do dziś nie otrzymałam soczewek, a jest już 24.06!!!! ...dzwoniłam 3 razy i pisałam maila, za każdym razem tylko słyszę, że zamówili u producenta...., a klienta nie raczą poinformować o opóźnieniu. Niedługo będzie miesiąc od zamówienia. Przedwczoraj też dzwoniłam, obiecali, że zadzwonią jutro, ale tylko obiecali, bo nikt nie zadzwonił!!!! ...a 10.06 miałam wymienić soczewki!!!! Pierwszy raz tak zawiodłam się na firmie sprzedającej soczewki.

aniula

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:41:52 am »
Nie wiem skąd takie oburzenie na firmę sprzedającą, może pokrzycz na dystrybutora, bo to od niego sprzedający jest zależny. Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie to najpierw zapytaj ile będziesz czekać. A następnym razem zrób sobie większy zapas i rób odpowiednio wczesnie zakupy. Zawsze obrywa sprzedawca, szkoda tylko, że on dalej nie ma na kogo pokrzyczeć. Sprzedaż produktów to długi łańcuszek, jest sprzedawca zależny od dystrybutora, ten może być zależny od kolejnego, a tamten musi poczekać na to aż producent wyprodukuje a potem mu dostarczy. Więc opanujcie złość na sprzedawców. Trochę cierpliwości i zrozumienia. Ty też może kiedyś będziesz sprzedawcą, może wtedy podejdziesz do tego spokojniej. Pozdrawiam wszystkich sprzedawców!

lidasz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2009, 01:19:19 pm »
Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla pani Marleny, która zrozumiała moje zdenerwowanie, wzięła na siebie błąd innego pracownika, załatwiła sprawę od ręki i po 5 dniach otrzymałam soczewki. Pani Marlena - Sprzedawca Wzorowy, z którego INNI powinni brać przykład. Pani Marleno! Powodzenia i sukcesów w pracy! lida  :D