Autor Wątek: Soczewki Air Optix Aqua  (Przeczytany 5858 razy)

Aga1991

• Newbie
  • *
Soczewki Air Optix Aqua
« dnia: Luty 09, 2010, 10:21:13 pm »
Witam.
Mam pytanie odnośnie soczewek Air Optix Aqua. Są to moje pierwsze soczewki w życiu. Noszą się super, ale zauważyłam, że teraz, gdy już niedlugo mam je zmienić, gorzej widzę. Mam zamazany obraz i widzę podwójnie. Muszę się naprawdę skupić, żeby obraz był przejrzysty i wyrażny. Przeczytałam na forum, że lepiej wziąć o -0,25 mocniejsze. Ja noszę -2,25 na prawe oko i -2,00 na lewe. Czy może mi ktoś poradzić na ten temat? I czy powinnam zmienić firmę?? A może kolejne powinnam zamówić o -,025 mocniejsze? Proszę o kontakt. Czy byłaby mozliwość porozmawiania z kims na ten temat na gg?
Czekam na odpowiedź.
Z góry dziękuję!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

buh77

• Newbie
  • *
Re: Soczewki Air Optix Aqua
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2010, 04:35:46 pm »
Przez czas jesieni,zimy aż do kwietnia nie miałem żadnego problemu z soczewkami. Soczewka na prawym oku przestała się zsuwać. Jednak z początkiem maja problem zaczął się na nowo. Dalej po około 3 godzinach zsuwa mi się soczewka z prawego oka i oko czerwienieje bardzo. Czy może mieć to związek z porą roku i z pyleniem kwiatów,alergia itp? Dodam,że nie mogę sobie pozwolić na chodzenie bez soczewek,gdyż gram w piłkę w klubie-moja wada to -1,25. Wcześniej nosiłem soczewki Johnsona i też miałem podobny problem. Proszę o pomoc,bo moja okulistka mnie olewa i mówi,że jak mi nie pasuje ,to żebym nie nosił...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »