Autor Wątek: Premierowe Targi VidiExpo  (Przeczytany 3822 razy)

monika_8

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Premierowe Targi VidiExpo
« dnia: Listopad 10, 2010, 11:22:18 am »
Projekt organizacji pierwszej edycji Targów Optyczno-Optometrycznych i Okulistycznych VidiExpo, które odbędą się w Expo Silesia w dniach 3-5 marca 2011 roku rozwija się dynamicznie. Napływają już pierwsze zgłoszenia wystawców, a nasi partnerzy przygotowują szereg interesujących imprez towarzyszących.

Targi VidiExpo skierowane są do firm optycznych, producentów oraz dystrybutorów sprzętu i wyposażenia okulistycznego oraz optometrycznego, a także do firm farmaceutycznych.

Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, który podczas VidiExpo, 5 marca 2011r., będzie miał w Expo Silesia swoje zebranie naukowo-szkoleniowe. Nad jego merytorycznym poziomem czuwać będą prof. dr hab. n. med. Maria Formińska-Kapuścik – Przewodnicząca Śląskiego Oddziału PTO, Kierownik Kliniki Okulistyki Dziecięcej Katedry Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz prof. zw. Dr hab. n. med. Wanda Romaniuk – Kierownik Kliniki Okulistyki Katedry Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Organizowane w Expo Silesia targi są platformą wymiany doświadczeń, poznania nowych technologii i myśli naukowej, które pomagają w jeszcze dynamiczniejszym rozwoju branży. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym spotkaniu.
Przypominamy, że wezmą w nich udział nie tylko wiodący producenci szkieł i oprawek okularowych, ale przede wszystkim producenci i dystrybutorzy specjalistycznego sprzętu optycznego, diagnostycznego i leków.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

monika_8

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Re: Premierowe Targi VidiExpo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:15:51 am »
Szanowni Państwo!

 
W związku z licznymi głosami płynącymi z branży, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu zaplanowanych na marzec 2011 roku Targów Optyczno-Optometrycznych i Okulistycznych VidiExpo. Termin realizacji targów zostaje przesunięty na wiosnę 2012 roku.


Dokładną datę wydarzenia podamy po jej konsultacji z partnerami targów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »