Autor Wątek: Problem z okiem  (Przeczytany 3880 razy)

Asmo

• Newbie
  • *
Problem z okiem
« dnia: Wrzesień 14, 2011, 12:33:54 pm »
Witam. Mam dosyć duży problem z którym sam nie potrafię sobie dać rady.
Mianowicie noszę szkła od roku. w marcu tego roku zaczęły się problemy. bóle oczu, czerwienienie itp. w maju na lewym oku wyskoczyły mi 4 czerwone plamki, z tego powodu zrobiłem sobie przerwę w noszeniu szkieł. po zniknięciu, (a trwało to z miesiąc) powróciłem do noszenia soczewek. po miesiącu miałem erozje rogówki... nałożyło sie na to parę czynników. Alergia na pyłki, światła (bylem na koncercie), oraz uszkodzenie oka z powodu mojej głupoty, dokładnie przyhaczyłem paznokciem oko... po tym incydencie zrobiłem sobie około 3 miesięczną przerwę od szkieł. powróciłem jakiś tydz temu. od czasu powrotu do soczewek, rano budzę się z lekkim światłowstrętem oka które miało erozje oraz bólem i łzawieniem. oko jest całkowicie białe. z drugim wszystko jest ok... trwa to z 5 godz. po tym czasie oko zaczyna wracać do normy, ale jednak jest inne. powieka jest lekko spuchnięta. mimo że nie założę tego dnia soczewek, na drugi dzień sytuacja powtarza się, trwa to znowu z 5 godz po czym wszystko wraca do normy. o czym to może świadczyć?
z góry dzięki!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Safin

• Newbie
  • *
Re: Problem z okiem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2011, 02:20:36 pm »
~Asmo, trudno na takie pytania odpowiedziec. W tej sytuacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z okulistą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »