Soczewki kontaktowe > Płyny pielęgnacyjne

Płyn Johnson and Johnson

(1/8) > >>

JaMnick:
Stosowałem ostatnio płyn do soczewek płyn firmy Johnson and Johnson i trochę piekły mnie oczy, orientujecie się może jaki inny płyn do soczewek jest ok?

Irena:
Witaj,
  Ja stosowałam płyny firmy Ciba Vision, teraz stosuje JJ i powiem szczerze nie widzę większej różnicy. Tzn. widzę dobrze, ale różnicy nie widzę :)

Pozdrawiam

paweł_UK:
stosowal ktos z was ten plyn zero seven? od niedawna widze ze jest w niektorych sklepach z socewkami. jak ktos wie co to za produkt to niech powie, bo nie chce kupowac w ciemno zeby nie kupic jakiegos badziewia.
pozdro

edytka2285:
Ja używam płyn RENU MultiPlus firmy BAUSCH&LOMB od samego początku i nie mam żadnych problemów z soczewkami i z oczkami :roll: a teraz płyn ten zawiera formułę bez pocierania co znaczy że nie ma najmniejszej potrzeby czyszczenia soczewek mechanicznie, a poza tym dostępny w przystępnej cenie POLECAM :D

dzula18:

--- Cytuj ---Ja używam płyn RENU MultiPlus firmy BAUSCH&LOMB od samego początku i nie mam żadnych problemów z soczewkami i z oczkami :roll: a teraz płyn ten zawiera formułę bez pocierania co znaczy że nie ma najmniejszej potrzeby czyszczenia soczewek mechanicznie, a poza tym dostępny w przystępnej cenie POLECAM :D
--- Koniec cytatu ---

Tez uzywam ten plyn i jest naprawdę bardzo dobry:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej