Autor Wątek: Dofinansowanie do szkieł kontaktowych  (Przeczytany 1201 razy)

poisencja

• Newbie
  • *
Dofinansowanie do szkieł kontaktowych
« dnia: Luty 08, 2014, 11:01:25 pm »
Witajcie. Tak się zastanawiam czy to sie ma szansę udać. Wiem że u mnie w firmie dostaje się dofinansowanie na 'różne' rzeczy. Ostatnio koleżanka z biurka obok robiła podyplomowkę na WSB bo stwierdziła, że musi sie dokształcić z rachunkowości, szef nawet nie dyskutował, dofinansował jej studia. Ponieważ jak pracuję non stop przy biurku zastanawiam się czy aby nie pokusić się o dotację na te szkła. Jak myślicie, to dobry pomysł?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 09:42:44 am wysłana przez Agnieszka Płoskonka »

nadia30

• Newbie
  • *
    • kredyt bez zaświadczeń
Odp: Dofinansowanie do szkieł kontaktowych
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2016, 09:17:18 am »
słyszałam, że takie dofinansowanie się dostaję za zakup okularów korekcyjnych, fakturę potem optyk wystawia. Myślę, że warto zapytać pracodawcę czy soczewki też się zaliczają. Pozdrawiam

iqikaliv

• Newbie
  • *
    • dts-trzcinski.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2016, 09:49:38 am »
Witajcie. Tak się zastanawiam czy to sie ma szansę udać. Wiem że u mnie w firmie dostaje się dofinansowanie na 'różne' rzeczy. Ostatnio koleżanka z biurka obok robiła podyplomowkę na WSB bo stwierdziła, że musi sie dokształcić z rachunkowości, szef nawet nie dyskutował, dofinansował jej studia. Ponieważ jak pracuję non stop przy biurku zastanawiam się czy aby nie pokusić się o dotację na te szkła. Jak myślicie, to dobry pomysł?

nigdy nie słyszałam, żeby szkła kontaktowe były dofinansowane. zawsze możesz spróbować
Strona www dts-trzcinski.pl

Agnieszka Płoskonka

• Specjalista Szkla.com
  • Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2016, 10:57:21 am »
Witam serdecznie, 

Przepisy bhp nakazują pracodawcy, w którego zakładzie pracy pracownicy wykonują pracę przy monitorach ekranowych, zapewnić okulary korygujące wzrok, zgodne z zaleceniem lekarza, jeżeli wyniki badań okulistycznych przeprowadzonych w ramach profilaktycznej opieki zdrowotnej wykazują potrzebę ich stosowania. Spotkałam się też z sytuacją, że pracodawca zamiast okularów, dofinansował zakup soczewek kontaktowych. O to, czy istnieje taka możliwość w Państwa miejscu zatrudnienia najlepiej jest po prostu pracodawcę zapytać :)

Pozdrawiam: Agnieszka

leniwiec45

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2017, 06:48:32 pm »
To już chyba zależy od szefostwa i od twojej pozycji w firmie.

ermalo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2017, 03:53:31 am »
pierwszę słysze o takim dofinansowaniu ;d

hubse

• Newbie
  • *
  • Neue erfoglreiche Kontakte zwischen Firmen und Kun
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2017, 03:43:55 pm »
Ja się też nigdy z takim czymś nie spotkałem, ale jakby by było to w sumie fajnie!

mazga12

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2017, 09:10:39 am »
nie wiem czy takie coś ma możliwość  się udać nigdy z czymś takim sie nie spotkałam..