Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - boost2010

Strony: [1]
1
Witam,'
Mam 19 lat i od ponad roku nosze soczewki. Na początku nosiłem zwykłe Acuvue Oasys (szczerze nie byłem zadowolony). Teraz nosze Air optix dla astygmatyków. Jestem jeszcze młody, oko się w pełni jeszcze nie rozwinęło i niestety z roku na rok będę miał wadę większą :(
Właśnie skoczyły mi się optixy z którymi nie miałem większych problemów. Raz uszkodziłem soczewkę przy wyciągania z hermetycznego opakowania. Przy dłuższym noszeniu od 6 do 22 zdarzają mi się zamroczenia/ nieostrości/zamglenia nie wiem jak to opisać. Nie powinien tak długo nosiciel soczewek no ale cóż... Ogólnie moje oczy nie lubią soczewek :( Pani okulistka tak mi powiedziała... Na gałce mam żyłki i czasami robią mi się cysty na powiekach (to chyba efekt nie dotlenienia...)
Teoretycznie te soczewki są na miesiąc czasem zdarza mi się nosić o tydzień dłużej.
Teraz skoczyły mi się optixy i tak się zastanawiam czy nie kupić soczewek jakiegoś innego producenta :) Podobno bardzo dobre są  Cooper Vision Biofinity Toric taka żelka.
Cena za 3 szt na miesiąc różni się kilka złotych i tak się zastanawiam czy aby nie spróbować nowych...
Nie konsultowałem się z okulistką jeszcze w tej sprawie. Nie chce kupować w ciemno i zmarnować pieniędzy...
Moje wytyczne co do Optixów są takie (spisuje z opakowania)
BC 8.7 DIA 14.7
PWR -5,50
CYL -0.75 AXIS 170'

oraz
BC 8.7 DIA 14.7
PWR -4,50
CYL -0.75 AXIS 010

Strony: [1]