Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - minia

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami /
« dnia: Sierpnia 26, 2008, 01:39:53 pm »
miałam podobny problem. nie można mi było zakroplić oczu ani zmierzyć ciśnienia bo powieki same mi się zamykały. przez pierwsze dwa tygodnie stałam co najmniej pól godziny przed lustrem żeby założyć soczewki. teraz nie mam najmniejszego problemu- musisz przyzwyczaić do tego oko.  postaraj się przede wszystkim rozluźnić i się nie stresować. pomyśl od razu że ci się uda i nie martw się. rób wszytsko powoli, nie spiesz się. zobaczysz przyzwyczaisz się a potem pójdzie łatwiutko ;) życze powodzenia :)

2
Problemy z soczewkami / solarium
« dnia: Sierpnia 26, 2008, 01:29:59 pm »
mam pytanie czy można iść na solarium nie zdejmując soczewek?? w zasadzie to soczewki maja filtry ale boję się trochę

3
Problemy z soczewkami /
« dnia: Sierpnia 26, 2008, 01:18:23 pm »
noszę już 2 lata soczewki J&J oasys i cały czas nosiłam je przez miesiąc-tak jak zalecił mi okulista. Niedawno jednak byłam na badaniu wzroku i inny okulista powiedział mi że to soczewki dwutygodniowe. sama juz nie wiem bo noszone przez miesiąc nie sprawiały mi żadnych kłopotów i nie sądzę żeby mogły bardziej szkodzić oku. jednak zawsze lepiej stosować się do zaleceń producenta  :wink:

Strony: [1]