Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kasia74

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Re: ja to mam problem...
« dnia: Czerwiec 15, 2009, 09:06:47 am »
ufff.. znalazła się wczoraj moja zagubiona część soczewki wczorajszym wieczorem zeszła mi z oka... co nie rozwiązuje do końca mojego problemu!!! co mi po jednej soczewce??? doradźcie mi czy mam szansę na reklamację???

2
Problemy z soczewkami / ja to mam problem...
« dnia: Czerwiec 13, 2009, 05:53:08 pm »
Witam! moj problem przedstawia sie nastepujaco. Zakupiłam u Państwa soczewki koloryzujące, przełożyłam je do pudełeczka z płynem.Dziwnym wydawalo mi sie, ze na jednej z nich jest taki zadziorek,no ale to moj pierwszy raz,więc... Namęczyłam sie jak wół przy ich zakladaniu(co nie jest proste), ale udalo sie..... troszke popieklo,poszczypalo i bylo ok.Niestety po jakiejś półgodzince oko zaszlo mgla i co sie okazalo, ze soczewka mi spadla w kacik oka, ale najlepsze przede mna, okazalo sie ze jest jej polowa(to ta soczewka od zadziorka!). Bóg raczy wiedziec gdzie mam tę druga??? Nie wiem co mam dalej robic? mam ochotę je zareklamowac?czy to ma sens?prosze o sugestie.... :(

Strony: [1]