Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - karwec

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Proszę o pomoc !
« dnia: Wrzesień 02, 2009, 06:45:41 pm »
Witam :) Postanowiłam zacząć nosić soczewki kontaktowe , byłam w poniedziałek u okulisty i pani doktor dała mi soczewki 2 tygodniowe firmy Johnson & Johnson
Już  we wtorek miałam problem z soczewka w prawym oku ponieważ soczewka przemieszczała się po nim  nie dość że miałam poczucie dyskomfortu to obraz był bardzo zamglony. Postanowiłam się nie poddawać ale dziś było tak samo w dodatku  gdy zmywałam makijaż pod wpływem tarcia wacikiem a było ono naprawdę delikatne (zmywałam tusz na rzęsach) obydwie soczewki przemieściły się pod powiekę i prawa i lewa tak , że nie wiedziałam gdzie są... , szukałam ich na źrenicy ale nie mogłam znaleźć.. po pewnym czasie i "dłubaniu" w oku udało mi się cudem wyciągnąć najpierw lewą  która znajdowała się bardzo u góry zgięta pod powieką a potem prawą w podobnym położeniu pod prawą powieką na oku . (gdyby nie udało mi się cudem ich wyciągnąć to musiałabym się zgłośić pewnie do okulisty znow , naprawdę się przestraszyłam)   Czy to jest normalne zachowanie soczewek , czy ktoś miał a może ma podobny problem?


proszę o pomoc !

Strony: [1]