Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - adusia1103

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Problem z soczewkami
« dnia: Grudzień 27, 2012, 01:29:32 pm »
Witam. Od soboty nosze soczewki kontaktowe. Dała mi je okulistka przy wizycie takie 2 w 1- wizyta i szkła za 50zł. No i pierwszego dnia było raczej ok, dopiero pod koniec dnia oczy mi się zmęczyły więc je zdjęłam. Na następny dzień jakieś 1,5h po założeniu zaczęły mnie uwierać, tak jakbym miała na oku jakiś włos albo jakiś owad mi wleciał. Pomęczyłam sie trochę ale stwierdziłam że to nie ma większego sensu i je wyjęłam. W poniedziałek trzecie podejście- to samo. Jednak tym razem po wyciągnieciu ich z oczu były strasznie suche i twarde. We wtorek założyłam jednodniowe i wszystko było raczej ok, dopiero wieczorem zaczeły mi przeszkadzać. Po wyjęciu wyglądały tak jak te niby miesięczne (poniedziałkowe). Wczoraj po ok 3godz znów musiałam te zwykłe wyjąć i znów były po prostu suche. Dziś próbowałam je załozyć jednak do lewego oka w ogóle nie chciała mi przylec (mam w nim astygmatyzm, moze to było powodem, nie wiem). Zastanawiałam się czy może "przez przypadek" nie dała mi jednodniowych jako miesięczne. Albo może to jakas trefna partia? Ma ktoś jakiś pomysł? Prosze o pomoc.

A i jeszcze takie pytanie skoro już tu jestem. Okulistka stwierdziła u mnie wadę w prawym -0,75 a w lewym -0,50. Soczewki obie dała -0,75, i powiedziała też że nie ma soczewek na astygmatyzm i że mam kupić dodatkowo okulary. Przychodzę do domu a na stronie z soczewkami oddzielna zakładka astygmatyzm! Poza tym, prawidłowo mi dała dwie jednakowe soczewki do różnych wad? Prosze o szybka odpowiedź. Z góry dziękuję.

Strony: [1]