Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - unmarked

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Krople do oczu
« dnia: Luty 23, 2008, 12:06:15 pm »
Witam!

Mam problem, ponieważ czasem w ciągu dnia gdy jestem zmęczony lub przebywam w pomieszczeniach o małej wilgotności odczuwam suchość oka. Wcześniej gdy nosiłem okulary nie miałem z tym większego problemu gdyż pierwsze lepsze krople niwelowały tą niedogodność. Natomiast od niedawna noszę soczewki (2 tygodniowe Acuvue Oasys) i pierwsze lepsze krople nie wchodzą tu w grę bo z tego co się dowiedziałem nie mogą zawierać konserwantów.
Okulista polecił mi krople firmy Artelac, które są dozowane z jednorazowych ampułkach. Niezbyt podoba mi się to rozwiązanie ponieważ jest to mało ekonomiczne choć z drugiej strony na pewno o wiele bardziej higieniczne.
Dlatego chciałbym poznać waszą opinię, a może nawet coś doradzicie jakie krople po za wyżej wymienionymi mogę stosować (najlepiej z zasobów sklepu szkla.com). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,
unmarked

Strony: [1]