Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Olenka

Strony: [1]
1
Soczewki korekcyjne sferyczne / Re: Na ile sa soczewki kwarantalne
« dnia: Maj 31, 2009, 01:14:55 am »
Optima FW i Soflens 38 sa tą samą soczewką. Pierwsza była zarejestrowana jako 3-miesieczna a nowa nazwa w celu zwiększenia sprzedaży jako miesięczna. Inna sprawa, że w USA jest ona zarejestrowana jako 2-tygodniowa. Chyba tylko w Polsce są możliwe takie cyrki.

2
Soczewki korekcyjne sferyczne / Re: rada
« dnia: Maj 04, 2009, 09:18:30 pm »
Z tego co wiem to Air Optix Aqua to to samo co wcześniejsza wersja. Nie ma różnicy w soczewce, poza tym, że soczewka pływa w płynie z hialuronianem sodu. Porównajcie opisy. Jak ktoś potrzebuje to lepiej jest kupić sobie krople do oczu z hialuronianem albo płyn do pielęgnacji.
Pozdrawiam

3
Płyny pielęgnacyjne / Re: Płyn Johnson and Johnson
« dnia: Kwiecień 27, 2009, 11:16:20 pm »
Z tego co wiem, to nie jest ważne czy soczewki i płyn są tego samego producenta. Soczewki musza być dobre i płyn musi być dobry. Jasna sprawa.
Ja polecam moim zdaniem najlepszy płyn jakiego używałam z hialuronianem sodu. Nawilża soczewkę w nocy i cały dzień  mogę jej używac jakbym używała kropli do oczu.

Strony: [1]