Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - maciek11

Strony: [1]
1
Problemy z soczewkami / Do pytania powyżej
« dnia: Lipiec 15, 2009, 10:35:20 pm »
Większość okulistów zajmuje się i okularami i soczewkami, ale jeśli trafił ci się "jedynak" nie przejmuj się. Ja wyczynowo uprawiam piłkę nożną i soczewki były mi zbawieniem tak jak Tobie są potrzebne teraz. Jeśli nie będzie załatwiał soczewek (lepiej dowiedz się przed wizytą, np. zadzwoń do swojego specjalisty) zarejestruj się do takiego który jest w stanie ci je załatwić. Poinformuj okulistę przed wizytą, o zaistniałej sytuacji i o tym że chcesz nosić soczewki. Po badaniu będziesz miał jakieś 2 dni do odbioru. Okulista wybierze jaki rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni. Następnie czeka Cię najciemniejsza strona dla początkującego "soczewkowicza" nauka zakładania! Nie wypuszczą Cię lub po prostu nie wydadzą Ci soczewek jeśli nie założysz ich i nie zdejmiesz przynajmniej raz. To najgorsze szczególnie dla osób aktywnych tak jak my bo wnioskuje że nie jesteś za cierpliwy:) Cenną wskazówką powinno być dla Ciebie to, żeby soczewką celować w tęczówkę (ciemną część oko) to ważne bo czasami zapominają o tym przypomnieć specjaliści, a soczewka do innej części oka po prostu nie przyklei się!
 
               
~Pozdrawiam~:D

2
Problemy z soczewkami / Re: Pierwszy raz
« dnia: Lipiec 14, 2009, 05:26:05 pm »
Chciałbym się dowiedziec cos o wymianie pojemników do soczewek. Czy ich wymina jest konieczna, a jeśli tak to w jakim zakresie czasowym?
Z góry dziękiuje:)

Strony: [1]