Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agnieszka Płoskonka

Strony: 1 ... 10 11 [12]
166
Pierwsze kroki / Odp: Ziołolecznictwo dla oczu
« dnia: Kwiecień 20, 2016, 09:45:40 am »
Witam serdecznie,

bardzo ważna dla naszego wzroku jest też odpowiednia dieta, szczególnie bogata w produkty zawierające witaminy A, C i E, kwasy omega-3 i luteinę.

pozdrawiam Agnieszka

167
Soczewki kolorowe / Odp: Kolor oczu
« dnia: Kwiecień 15, 2016, 09:27:53 am »
Witam serdecznie,

Kolorowe soczewki kontaktowe są bezpieczne dla oka pod warunkiem, że zostały dobrane przez specjalistę i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Do ich produkcji wykorzystywane są najbardziej nowoczesne technologie, dzięki którym soczewki kolorowe skutecznie nawilżają powierzchnię oka zapewniając maksymalny komfort podczas ich noszenia.

pozdrawiam Agnieszka

168
Pierwsze kroki / Odp: Przyssawka do miękkich soczewek
« dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:17:03 am »
Witam serdecznie,

Do prawidłowo dobranych przez specjalistę soczewek łatwo jest się przyzwyczaić, są bardzo komfortowe i praktycznie niewyczuwalne na oku.

pozdrawiam Agnieszka

169
Płyny pielęgnacyjne / Odp: Jaki plyn polecacie
« dnia: Kwiecień 13, 2016, 08:19:04 am »
Sztuczne łzy mogą być zamiennikiem, czy to półka nawilżaczy do oczu, których z płynami do soczewek nie wolno mieszać?
Sztuczne łzy, to jak to nazwałeś półka nawilżaczy aplikowanych do oczu, natomiast płyny do soczewek służą typowo do pielęgnacji i przechowywania soczewek. Nie powinno ich się razem mieszać.

170
pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie  :)  Tak, ponieważ wymagają min. założenia soczewki  i oceny jej ułożenia na oku. Wykonuje się pomiar krzywizny rogówki urządzeniem o nazwie keratometr oraz ogląda przedni odcinek oka za pomocą lampy szczelinowej by wykryć ewentualne nieprawidłowości.

Strony: 1 ... 10 11 [12]