Autor Wątek: Problem z okiem.  (Przeczytany 3864 razy)

Xamerr

• Newbie
  • *
Problem z okiem.
« dnia: Styczeń 21, 2011, 04:24:11 pm »
Witam
Mam taki problem. Otóż używałem soczewek marki AirOptix BC 8.6 DIA 14.2 PWR -3.00. Potem zmieniłem markę na biofinity kupiłem taki sam PWR i BC lecz różniła się tylko DIA 14.0. Dodam, że także zmieniłem płyn z Solo Care Aqua na Clean Active.
Ponosiłem soczewki z 5-6 dni i po ostatnim zdjęciu od razu zaczęło mi piec lewe oko. Białko zrobiło się całe czerwone, łzawiło. Pomyślałem może coś wpadło, zaraz będzie ok. Położyłem się spać wstałem z rana problem ten sam. Nie mogę otworzyć oka czerwone jak diabli. Po jakimś czasie otworzyłem oko, przy poruszaniu czułem dyskomfort, jak bym miał w nim coś, po dokładnych oględzinach nic nie znalazłem. Cały dzień nie schodziło zaczerwienienie. Miałem iść do lekarza, lecz się trochę wstrzymałem pod wieczór przestało boleć lecz było nadal czerwone. Dziś gdy wstałem oko nie bolało, pomyślałem jest ok! Idę do lustra to samo, czerwone, ale trochę mniej. Nie wiem co teraz robić oko nie boli, jest czerwone, soczewek nie nakładałem. Mam takie pytanie co może być tego przyczyną?! Soczewki? Płyn? a może niezdjęcie 2 razy soczewek na noc? , czy po prostu już za długo używam szkieł? Proszę o pomoc.
Ps. W poniedziałek udam się do optyka.

@@EDIt
Założyć soczewki, czy nie? Trochę się boję co myślicie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »